About You – pomocník před odjezdem na dovolenou

Posted under Společnosti On By


Dovolená je kouzelné slůvko, vyslovované s radostí a potěšením v době, kdy se teprve blíží, ale je již téměř na dosah. Těšíme se na ni v podstatě snad pokaždé, ať už se chystáme na pěší turistiku na Vysočinu, anebo do přímořského letoviska k písečné pláži. Už máte vaši dovolenou zvoleno, anebo teprve váháte a vybíráte z vhodných míst to pravé? Pokud ještě nejste rozhodnuti, máme pro vás tip, kde si užít fantastický pobyt ve velmi příjemném prostředí.

dívka u moře

Gran Canaria

Vypravte se spolu s námi na Kanárské ostrovy, letecky do Las Palmas a následně taxíkem či autobusem na jižní cíp ostrova do Maspalomas. Jestliže chystáte dovolenkový pobyt pro svou přítelkyni, a ta nemá tušení, kam vlastně poletíte, můžete jí to tajit do posledního okamžiku – až do odletu letadla. Mezitím ale pro ni nachystejte překvapení v podobě oblečení a obuvi z About You.

dívka na písku

Obuv – víte, že na Kanárských ostrovech vás nezastihne zima? Je tu příjemné teplo kolem 23 – 26 stupňů Celsia po celý rok. Vhodnou obuví, kterou pro přítelkyni nakoupíte na slevu About You 30, budou spíše dámské pohodlné letní sandály.

Tričko a krátké kalhoty – na „Kanárech“ je teplo i v noci, nepotřebujete tedy mnoho teplejšího oblečení. Vystačíte tu s tříčtvrtečními bavlněnými kalhotami, tričkem, nátělníkem a lehkou mikinou. To vše pořídíte na About You s případnou slevou.

Maspalomas Gran Canaria

Čepice – co se však vyplatí chránit, je zrak a pokožka obličeje. Poslouží k tomu dlouhý kšilt textilní čepice a samozřejmě vhodná kosmetika.

Sluneční brýle – nezapomeňte ani na kvalitní sluneční brýle s UV filtrem, protože Kanárské ostrovy se nachází na obratníku Raka a Slunce máte téměř kolmo nad hlavou, tedy v poloze, která může snadno poškodit váš zrak. Ačkoli tu nikdy nebývají tropická vedra, sluneční záření je velmi ostré a má mnohem větší sílu, než u nás, a dokonce i v porovnání s oblastí Jadranu.