Krásný veliký dům

Posted under Byt a dům On By


Mnoho lidí také obÄas pÅ™emýšlí, jestli si mají pořídit byt anebo dům. Je v tom opravdu veliký rozdíl. Je logické, že když si pořídíte nÄ›jaký dům, že vlastnÄ› ho budete mít sami pro sebe, nemáte nad sebou a nebo pod sebou sousedy. Tohle je opravdu výhodné, protože si vzpomínám, když moje kamarádka bydlela v malém bytÄ›, ve velké bytovce, kde bylo asi snad dvacet a nebo tÅ™icet rodin. Vždycky si pamatuji, že ona vždycky mÄ›la zakázáno, aby si dÄ›lala nÄ›jaké párty doma. Moc mÄ› to mrzelo, protože u nás tohle bylo docela Äasté. Navíc moji rodiÄe oba dva pracovali v zamÄ›stnání, kde se střídaly smÄ›ny, kde mÄ›li ranní a nebo odpolední a také noÄní. Takže když potom na oba dva rodiÄe vyÅ¡la noÄní, tak jsme si se sourozenci doma udÄ›lali takovou menší párty. Vždycky pÄ›knÄ› od půlnoci až do Ätyř do rána.

Čistota je u mě základ.

Řeknu vám, že nás to opravdu hodně bavilo a všichni naši přátelé nás za to obdivovali. Nyní tak zpětně přemýšlím, jestli přátelé smíšené obdivovali veliký dům než nás. To už je ale jedno, tohle už je za námi, ale abych se přiznala tak stejně ten dům má více praktických věcí a více se tam toho vejde. Pokud máte veliký dům a máte také zahradu, tak je to opravdu výhodné, protože vy na zahradě také můžete relaxovat a nebo také pracovat.

Ráda doma relaxuji.

A nebo tam můžete také pÄ›stovat zeleninu a ovoce. Také můžete mít nÄ›jaké zvíře. TÅ™eba kdybych mÄ›la malý byt, tak já sama osobnÄ› bych si vůbec nepořídila žádného velikého psa a nebo koÄku. MÄ› by totiž nebavilo je takhle chodit každý den úplnÄ› venÄit. Takhle, když máte velikou zahradu a dům a máte zvířata, tak je jednoduÅ¡e vypustíte ven na zahradu a máte vystaráno. Nemusíte se bát, že se vám nÄ›kde na mÄ›stÄ› tÅ™eba zabÄ›hne koÄka, protože zabÄ›hnutá koÄka nÄ›kde na mÄ›stÄ› mezi autama je velice nebezpeÄná. KoÄku by nÄ›kdo mohl zajet. Proto jsem si Å™ekla, že kdyby bylo na mÄ› a mÄ›la bych peníze, já osobnÄ› bych si vybrala veliký dům se zahradou.