Prostorný skleník

Posted under Nakupování On By


Věděli jste, že jedny z nejstarších dochovaných skleníků na území naší republiky jsou v areálu zámku Veltrusy? Jsou skutečně jedny z nestarších staveb, které byly postaveny v první polovině 18. století. Je ale také pravdou, že máme ještě místa, kde jsou největší skleníky, a těmi se může pyšnit botanická zahrada v Liberci. Podobný objekt je ještě tropický skleník Fata Morgana, který se nachází v Pražské botanické zahradě. Tak takové se nám asi na naši malou zahrádku nevejdou, ale to nevadí, na naše poměry určitě postačí skleník 3 x 5 metru. A když si ho zakoupíte přímo od nás a bude se vám zdát tento rozměr příliš krátký, tak to vůbec nevadí, protože my pro vás máme další dobrou zprávu. Všechny naše modely skleníků se dají prodlužovat klidně až na 15 metrů.

skleněný skleník

Stačí znát typ skleníku a objednávat si můžete prodloužení po 0,5 metru. Krásně a jednoduše prodloužení napojíte na stávající konstrukci a můžete skleník dál bez obav používat. Jako čeští výrobci vám garantujeme kvalitu našich skleníků, na kterou se můžete plně spolehnout. Pokud byste se chtěli například na naše skleníky nejprve podívat, poté neváhejte navštívit naši expozici v Dolním Újezdě. Na tomto místě máme vystaveny všechny naše skleníky a rádi vám poradíme nebo doporučíme nejvhodnější materiál přímo do vaší oblasti. Je známo, že jinak se pěstuje zelenina v nížinách a jiné to bude v horské oblasti.

skleník ze skla

Výhoda, která je k nezaplacení

Rozhodně velkou výhodou je to, že není problém si u nás objednat i různé doplňky nebo náhradní díly na skleníky. Vzhledem k tomu, že jsme výrobci, tak máme vše skladem nebo vyrobíme vše na míru podle vašich potřeb. Rádi vám i poradíme s moderní technologií, pokud budete chtít třeba automatické otevírání oken. Kdykoliv se na nás můžete obrátit i v oblasti například renovace skleníku, ačkoliv mnohdy je lepší investovat do nového.