Svatba v zámecké zahradě

Posted under Společnosti On By


Svatební obřady na zámcích jsou velkým lákadlem pro mladé páry a zájem je tak velký, že je nabízí i zámecké objekty, od nichž byste to vůbec neočekávali, například na zámku v Dačicích, Velkých Losinách, v Kynžvartu, ve Zbirohu, v Dobříši, v Hluboké nad Vltavou, v Liběchově, v Chlumci nad Cidlinou a dokonce i v Rabštejně nad Střelou, který byl mnoho let zdevastovaný, ale dnes patří k nejkrásnějším sídlům a svatebním salónům díky překrásnému okolí říčky Střely, na níž v Liblíně navazuje Berounka.

stanová konstrukce

Jestliže se právě vy nebo vaši blízcí odhodláte uzavřít sňatek na zámku nebo v podobném prostředí, kde je k dispozici zámecká zahrada, může se vám hodit pronájem party stanu. Stanové konstrukce mohou mít různou velikost, mohou být nejen zastřešené, ale i kryté z bočních stran, mohou mít okna nebo jen průzory a mohou být také vyrobené v různých barvách, i když tou nejčastější je bílá.

svatební oslava

Stany bezpečně pojmou stoly a židle k sezení, mohou však posloužit pouze jako skladový prostor pro občerstvení, ale každopádně tu máte poměrně velký manévrovací prostor v rozhodování, k čemu tyto přístřešky využít. Stan je šikovným pomocníkem jak ve slunečných dnech, kdy chrání svatební hosty před ostrým sluncem, tak i za deště před vodními srážkami. Jestliže se však přižene bouřka, je žádoucí stany opustit a přečkat bouřku raději někde v interiéru, který je chráněný hromosvodem, a kde vás nemůže ohrozit bleskový výboj.

Párty stany je možné pronajímat na jednodenní akce, ale i na více dnů, jako jsou například firemní rauty a prezentace, výstavy, obchodní stánky s nabídkou potravin i řemeslných výrobků, anebo například ukázky středověkého života s lidovými řemesly a šermířskými turnaji, což je typické právě pro hrady a zámky. Univerzalita je zkrátka jednou ze silných zbraní párty stanů, proto je také stále zájem o pronájmy party stanů z Brna.