Druhy domácích prací

Posted under Společnosti On By


Víte, jaké musíme denně dělat všechny domácí práce? Abych řekla, tak je jich spousta a spousta z nich je lehčích a spousta z nich je těžších. A pokud žijete v domácnosti s partnerem, tak byste se měli na domácích pracích podílet. Já to tak s partnerem mám. Se všemi domácími pracemi mi pomáhá, s úklidem taky.

s

A jaké jsou vlastně všechny domácí práce?

Čištění podlah – tohle je práce, kterou většinou dělá můj přítel. A je moc hodný, že mi pomáhá. Hrozně moc si toho vážím. A kor když vím, že některým ženám partneři vůbec nepomáhají, tak já mám oproti ním zlatého chlapa a jsem za to doslova šťastná. Je pravda, že jsme se hádali a měli jsme takové špatné období, ale to už je diky Bohu naštěstí za námi. V tom období, kdy jsme se hádali (a bylo to docela dlouhé období), jsem byla nešťastná a ve stresu a čekala každý den, co bude. Ale vraťme se zpátky k domácím pracím. Další domácí prací je mytí nádobí. A zrovna tuhle domácí práci si mnoho lidí ztěžuje. Místo co by po každém jídle těch pár kousků nádobí umyli, tak čekají, až se jim to nádobí tam nakupí a potom si stěžují, že je toho tam hrozně moc.

cisteni

I já jsem tuhle chybu upřímně dělala, ale teď už to nedělám a umývám nádobí hned po tom, co dojím jídlo. Takže už jsem přišla na takovou “vychytávku” a od té doby je mytí nádobí mnohem lehčí, abych pravdu řekla.. Zametání – špína a drobky se na zemi skoro vždycky najdou a u nás obzvlášť. Já totiž vždycky dávám dceru jíst do židličky a ona něco vždycky roztrousí po zemi a já to uklízím. Zametám a potom je vždycky čisto. A až zase dcera jí, tak jsou tam zase drobky. Ale já nemám problém po ní uklidit. Ona je to nejkrásnější a nejlepší, co v životě mám a dlouho jsem si dítě přála a konečně se mi to splnilo. Za pár měsíců už bude mít dva roky a dělá neuvěřitelné pokroky. Určitě to máte doma také, pokud máte malé děti.