Jakou vybrat elektronickou cigaretu?

Posted under Nakupování On By


Ať už si vybíráte úplně první elektronickou cigaretu, nebo patříte mezi zkušené vapery, určitě je dobré se seznámit s tím, jaké vůbec máte možnosti a co v současné době za produkty figuruje na našem trhu.

Vapovací zařízení bychom mohli rozdělit do tří základních druhů, na které se nyní podíváme. Jak ale vůbec začít s výběrem vaperské ady přesně pro vás? Musíte si ujasnit pár věcí. Kolik máte rozpočet na svou cigaretu a co od ní očekáváte. Chcete něco pokročilejšího? Nebo něco, co se hlavně snadno používá?

cigareta

Pokud jste občasný kuřák, který nevyhledává nic složitého, záleží mu hlavně na jednoduchosti a pohodlnosti při používání, jsou pro vás skvělé sady All-In-One, které jsou to nejjednoduší, co mezi vaperskými produkty můžete najít. Zařízení má již v sobě žhavící hlavu, cartridge i baterii. Jediné, co musíte, je dolít svůj oblíbený liquid a můžete vapovat. Jedná se také o velmi levná zařízení, které vás nezruinují. Jedním z nejlepších v této kategorii je voopoo drag x. Pokud jste náročnější kuřák, a nechcete ani pro začátek nic základního nebo naopak už máte za sebou zkušenosti s levným podem nebo AOI sadou, pak se poohlížíte dál po tom, co byste mohli vyzkoušet.

vape

Na trhu je spousta složitějších podů, které již umožňují měnit odpory v žhavících hlavách, upravit teplotu, nastavení vzduchu a podobně. Zkrátka takové, kde si můžete se svým vapováním trošku vyhrát. Složitější elektronické cigarety, které mají oddělenou baterii a cartridge nabízí přeci jen lepší výkon a můžete si více vychutnat různé příchutě liquidů. Jste opravdu silný kuřák a požadujete po svém vapovacím zařízení jen to nejlepší? Pak budete požadovat vysoce výkonné sady, které si přizpůsobíte vašim potřebám. Zaměřte se nejenom na výkon, ale i na dostatečnou kapacitu baterie. U složitějších zařízení si samozřejmě už připlatíte.