Nejlepší profíci na stěhování v Praze

Posted under Společnosti On By


EXTRA SERVICES je mezinárodní společnost působící na trhu již od roku 2006. Tím pádem má bohaté zkušenosti se stěhováním. není nejlevnější stěhovací firma z Prahy a okolí, ale je plně profesionální a spolehlivá. Umí se zcela přizpůsobit všem svým klientům. A to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu za jakéhokoli počasí! EXTRA SERVICES vás přestěhuje nejen po Praze, ale také do Prahy či mimo Prahu. Kdekoli a kamkoli a odkudkoli, dle vašich instrukcí a vašeho přání. Již předem budete vědět cenu za stěhování po Praze. Profesionálové se zkrátka nezapřou, jsou zcela flexibilní, svou práci dělají srdcem a s empatií, jsou pečliví a precizní a zároveň rychlí.

byt

Již nemusíte řešit nějaké krabice, které budete shánět po internetu, po obchodech či po přátelích a známých. Veškeré potřebné krabice firma má vždy po ruce a přiveze je s sebou. Je určitě fajn vědět, že jejich krabice jsou pevné a bytelné. Dále s sebou firma přiváží veškeré potřebné obalové materiály. Přijede, vše zabalí a zabezpečí proti jakémukoli poškození. V případě potřeby nábytek demontuje a na místě vašeho nového bydlení či působení opět vybalí a smontuje! EXTRA SERVICES stěhuje byty a domy, ubytovny, restaurace, fitka, obchody, kanceláře sklady… zkrátka vše.

domy

Stěhuje veškerý nábytek, elektrické spotřebiče, osobní věci. Těžké a velké předměty i drobné a křehké cennosti. Profesionálové z EXTRA SERVICES vše pečlivě zabalí a zabezpečí, naloží do vlastního vozu a přestěhují na místo dle vašich instrukcí a zadání. Na místě vše vybalí a dají tam, jak si budete přát. EXTRA SERVICES nabízí také své sklady, kdybyste potřebovali něco uskladnit. nadále vyklízení bytových i nebytových prostor a uklízení. Montáž a demontáž nábytku. EXTRA SERVICES navíc disponuje kvalitními profesionálními řemeslníky, kteří vám rádi pomohou s čímkoli. Ať se jedná o instalatéry, opraváře, elektrikáře a podobně. Zkrátka nejlepší servis je od EXTRA SERVICES.