Za elektřinu nemusíte platit

Posted under Nakupování On By


Také jste na tom finančně ne právě nejlépe a třeba vám dělá problémy i placení některých účtů? Také vás tíží třeba to, kolik platíte za dodávky elektřiny, bez které se dnes my lidé už nedokážeme obejít, ale která je v současnosti příliš drahá, a děsíte se navrch toho, zda vám po Novém roce ještě nepřijde celkové vyúčtování, kde bude možná uveden i značný nedoplatek? Pak vám určitě není co závidět.

solární panely

Jenže když na to přijde, můžete si za to i vy sami. Samozřejmě, nemůžete za to, že podražil plyn pro elektrárny a proud je tudíž drahý, nemůžete za to, že někteří nejlevnější distributoři zkrachovali a vy jste tak museli vzít zavděk těmi dražšími, kteří žádají nemalé peníze za své služby, ale můžete za to, že z tohoto zdroje doposud elektřinu odebíráte. To už dnes totiž není nezbytné.

Doby, kdy jsme byli vydáni n milost a nemilost dodavatelů a distributorů elektrické energie, jsou totiž dávno ty tam. A když na to přijde, bez problémů se obejdeme i bez jejich služeb. Kdo dnes chce, může si pořídit solární panely a vyrábět si tak elektřinu sám. A zadarmo, protože tato vzniká ze slunečního svitu, který je tu zadarmo pro všechny.

solární panely

Kdokoliv z nás už si prostě může koupit a nechat nainstalovat solární panely se vším všudy. A pak se třeba i zcela odpojit z veřejné sítě. A zatímco slunce svítí na nás všechny a hřeje nás pouze za teplých ročních období a ve dne, má taková fotovoltaika baterie a umožňuje nám tak využívat ze slunce získanou energii klidně i tehdy, když slunce zrovna nesvítí.

Ti, kdo si koupili solární zdroje elektřiny, jsou už dnes za vodou. Mají své jisté, a to na dlouhá léta dopředu. Takoví lidé už nikomu za elektřinu platit nemusí. A pokud se rozhodnete stejně, budete i vy v podobně záviděníhodné situaci. Kdy si mohou dodavatelé elektřiny říct o tolik peněz, kolik chtějí, ale vy je můžete ignorovat.