Jak si správně vybrat vysoké podpatky?

Posted under Nakupování On By


Bot existuje celá řada. Máte v podstatě neomezené možnosti, pokud si vybíráte nové boty. Hodně žen sahá po botách na vysokém podpatku. Proč? Boty na vysokém podpatku podtrhují vaši ženskost. Při správném zvolení bot u žen vytváří krásnější pozadí a také dojem delších a štíhlejších nohou. Proto na nich ochotně spousta žen chodí, i když nošení podpatků nemusí být zrovna dvakrát pohodlné.

Ale při výběru bot na podpatku je více než důležité, abyste si vybraly tu správnou velikost a vše ostatní. Nošení bot, které vám dokonale nepadnou, může být utrpení. Jak si správně vybrat boty na podpatku?

Pohodlí

Před koupením si zkontrolujte, jestli vám boty správně podporují polohu nohy a jsou vyvážené. Lepší pro vaše pohodlí jsou boty, které mají polstrovanou stélku a poskytují dostatečnou oporu pro oblouk vaší nohy. Nošení pak bude o mnoho snadnější.

lodičky

Velikost

U všech bot je samozřejmě důležité, abyste měly tu správnou velikost. U bot na podpatku je to ale daleko důležitější. Pokud možno si boty pořádně vyzkoušejte, než si je koupíte. Potřebujete mít dostatek prostoru pro nohy, hlavně ve špičce.

Výška podpatku

Pokud je pro vás nošení vysokých podpatků každodenním chlebem, můžete si dovolit i vyšší podpatky. Pokud ale třeba s podpatky začínáte, zvolte určitě podpatky menší a pokud možno i širší. Chůze na nich bude snadnější.

kozačky

Styl

Samozřejmě, kromě pohodlí musíme zvážit i styl. Boty si kupujeme i podle vzhledu, vlastně je to jeden z nejdůležitějších rozhodujících faktorů. Při výběru zvažte, k jakým outfitům chcete boty nosit a při jakých příležitostech. Na výběr máte nekonečně mnoho modelů. Kozačky na podpatku, klasické černé lodičky na jehlovém podpatku, pohodlné lodičky na širším podpatku. Nebo zkuste něco výstředního, jako třeba stříbrné lodičky s páskem, které jsou nejenom trendy, ale také velmi pohodlné.