Skleník, který slouží celý rok

Posted under Nakupování On By


V současné době není skleník žádným nedostupným sortimentem. Můžete si vybrat velikost, výšku i jeho provedení. Navíc dokonce i výplně vás mohou s výběrem zaskočit, jestli budou ze skla nebo polykarbonátu, ale věřte tomu, že na vaši úrodu to tak velký rozdíl mít nebude. Spíše je nutné se zaměřit na materiál, z kterého bude skleník vyrobený. Základem je vždy jeho konstrukce a ta, pokud nebude mít odpovídající parametry, tak můžete být sebelepší zahradník, ale skleník bude bohužel na krátkodobé použití. Ideální je celoroční skleník, což je skvělá investice. Než ji ovšem uděláte, neváhejte se zaměřit na technickou specifikaci, ve které se budete především zajímat o tyto parametry.

polykarbonátový skleník

  • Z jakého materiálu je konstrukce?
  • Samozřejmě bude pro vás zajímavé, i jaký k tomu bude druh výplně a zdali bude s dostatečnou UV ochranou.
  • Získáte s nákupem skleníku vše potřebné nebo si budete muset něco dokupovat?
  • Jsou k dispozici i doplňky k vašemu vybranému skleníku?
  • Disponuje výrobce patřičnou certifikací, kterou vám prodejce může předložit?

Otázek může být samozřejmě daleko více a možná se vyplatí rovnou zaměřit na výrobce skleníků s bohatými zkušenostmi a patřičnou certifikací, což je pro kupující vždy jistota.

skleník

Skleník, který bude sloužit generace

Naše společnost vyrábí skleníky přes třicet let. Neustále se vyvíjíme a zapojujeme do našich produktů novou a moderní technologii. S našimi produkty budete maximálně spokojeni, jelikož všechny komponenty jsou certifikovány a jsou zdravotně nezávadné. Naše výplně jsou přizpůsobeny tak, že je nepotřebujete tmelit a jsou dostatečně pevné a odolné. Rovněž díky UV ochraně je nemusíte ani stínit před prudkými slunečními paprsky.
Celoroční skleník vám bude dělat radost skutečně po celý rok a vy si můžete zakoupit přesně taký produkt, který bude odpovídat vašim představám, a to dokonce i v barevných verzích.